תחנות רכבת ישראל

באתר זה מוצג מידע כללי אודות לוח זמני תחנות הרכבת בישראל, לנוחיות המשתמשים, המידע מסודר על פי שמות הערים בישראל מצפון לדרום.

אתר זה מספק את לוח זמני שעות הפעילות של תחנות הרכבת, כתובות התחנות, מפות הגעה, חניונים ומוניות של כל תחנות הרכבת בישראל ומתעדכן לעתים קרובות, בנוסף תוכלו למצוא מפה של התחנות ברחבי הארץ.

אתר זה הוא אינו של חברת רכבת ישראל, לקבלת המידע אודות זמני הנסיעות המדויקים של הרכבות מומלץ להתעדכן באתר הרשמי של החברה, לחצו כאן לקבלת מידע נוסף, נסיעה נעימה.

בחירת אזור תחנת רכבת

מפה של תחנות רכבת

עדכונים בנושא תחנות הרכבת בישראל

נפתחו תחנות רכבת חדשות בכרמיאל ובאחיהוד, ניתן לקרוא מידע נוסף באתר הרשמי של הרכבת.

עוד לשירותכם

למספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות לחצו כאן.

לעדכונים בנושא לוחות זמנים לחצו כאן.

לקבלת מפת הקווים והתחנות באתר החברה לחצו כאן.

מידע כללי

אתר זה הוא אתר מידע על נושאים כגון תחנות רכבת ישראל ואינו קשור לחברת רכבת ישראל, מאחר ולאתר אין קשר עם חברת רכבת ישראל אין באפשרות צוות האתר לטפל בפניות הציבור בנוגע לשעות פעילותם של תחנות הרכבת והרכבות השייכות לחברת רכבת ישראל.

מאחר ואתר זה הוא אתר המידע על רכבת ישראל ולאתר זה אין קשר לחברת רכבת ישראל מומלץ מאוד להתעדכן אודות הפרטים המדויקים אותם הנכם מעוניינים לדעת גם באתר הרשמי של רכבת ישראל.

צוות האתר משקיע מאמצים רבים על מנת שהאתר יהיה יעיל ונוח למשתמשים, נשמח לקבל הצעות לשיפור בכל נושא שהוא, ניתן לפנות דרך שליחת הודעה בדואר אלקטרוני בדף צור קשר.

למעבר לדף הבית.

לוח זמני תחנות רכבת ישראל

רכבת ישראל לוח זמני תחנות