תחנות רכבת ישראל

מחפשים מידע על תחנה של רכבת ישראל? רוצים לדעת את המיקום של התחנה הקרובה ביותר? באתר זה מוצג מידע כללי אודות תחנות הרכבת בישראל, כולל שעות פתיחת הקופות, כתובות, טלפונים ומידע נוסף אודות השירותים בכל תחנה. לנוחיות המשתמשים, המידע מסודר על פי שמות הערים בישראל מצפון לדרום.

בנוסף לשעות הפעילות של תחנות הרכבת וכתובות התחנות, באתר זה ניתן למצוא גם מפות הגעה, חניונים קרובים, ומידע על מוניות בכל תחנות הרכבת בישראל.

בחירת אזור תחנת רכבת

מפה של תחנות רכבת

לרשותכם מפה של גוגל המציגה את כל תחנות הרכבת ברחבי הארץ.

מפת קווים ותחנות

זוהי מפה של הקוים והתחנות של רכבת ישראל:

מפת קוים ותחנות של רכבת ישראל

על המפה מוצגים סימנים של תחנה, תחנת החלפה וקו לילה.

עדכונים בנושא תחנות הרכבת בישראל

נפתחו תחנות רכבת חדשות בכרמיאל ובאחיהוד, ניתן לקרוא מידע נוסף באתר הרשמי של הרכבת.

עוד לשירותכם

מידע כללי

אתר זה הוא אתר מידע על נושאים כגון תחנות רכבת ישראל ולוח הזמנים של רכבת ישראל, ואינו קשור לחברת רכבת ישראל, מאחר ולאתר אין קשר עם חברת רכבת ישראל, אין באפשרות צוות האתר לטפל בפניות הציבור בנוגע לשעות פעילותם של תחנות הרכבת והרכבות השייכות לחברת רכבת ישראל.

מאחר ואתר זה הוא אתר המידע על רכבת ישראל, אתר זה הוא אינו של חברת רכבת ישראל, ולאתר זה אין קשר לחברת רכבת ישראל, מומלץ מאוד להתעדכן אודות הפרטים המדויקים אותם הנכם מעוניינים לדעת גם באתר הרשמי של חברת רכבת ישראל, לקבלת המידע אודות זמני הנסיעות המדויקים של הרכבות, מומלץ להתעדכן באתר הרשמי של החברה, לחצו כאן לקבלת מידע נוסף.

האתר מתעדכן לעתים קרובות, וצוות האתר משקיע מאמצים רבים על מנת שהאתר יהיה יעיל ונוח למשתמשים, נשמח לקבל הצעות לשיפור בכל נושא שהוא, ניתן לפנות דרך שליחת הודעה בדואר אלקטרוני בדף צור קשר, שתהיה לכם נסיעה נעימה!

למעבר לדף הבית.

תחנות רכבת

תחנות רכבת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *