רכבת ישראל לוח זמנים

מחפשים את לוח הזמנים של רכבת ישראל? רוצים לדעת מתי הרכבת הבאה תצא מהתחנה הקרובה אליכם? מנסים לברר את זמני היציאה של רכבת ישראל היום או מחר? בעמוד זה ניתן לקבל עדכונים בנושא זמני הנסיעות ברכבת ושעות פתיחת הקופות של תחנות הרכבת בישראל, על מנת לתכנן את הנסיעה הקרובה בקלות ובמהירות.

אפליקציית לוח זמנים מעודכנת של רכבת ישראל לתכנון הנסיעה

הדרך הטובה והנוחה ביותר להצגת לוחות הזמנים של רכבת ישראל, היא באמצעות האפליקצייה המעודכנת לשנת 2022, האפליקציה מותאמת לכל סוגי המכשירים הניידים, וזמינה להורדה גם ב-App Store וגם ב-Google Play, להורדת האפליקצייה למכשיר הנייד שלכם בחרו את האפשרות המתאימה עבורכם:

אפליקציית לוח הזמנים של רכבת ישראל להורדה ב-Google Playאפליקציית לוח הזמנים של רכבת ישראל להורדה ב-App Store
רכבת ישראל אפליקציית לוח זמנים

רכבת ישראל אפליקצייה

דרך נוספת להורדת אפליקציית לוח הזמנים של רכבות ישראל בחינם, היא לסרוק את הקוד הבא:

אפליקציית לוח הזמנים לנייד

האפליקציה של רכבת ישראל כעת לשרותכם להורדה בחינם למכשיר הנייד שלכם. להלן מידע כללי על יתרונות השימוש באפליקציה: האפליקציה מאפשרת תכנון נסיעה ברכבת, ואפילו מתזכרת על זמני ירידה מהרכבת, בנוסף, האפליקציה מספקת מידע על תעריפים, מסלולים, אפשרות של הוספת נסיעות ליומן ועוד.

שימושי האפליקציה

שימושי האפליקציה הם רבים וכוללים את לוח זמני נסיעות הרכבת בכל מקום שתהיו, תכנון מסלולי נסיעה בנוחות ובקלות, מחשבון מחירים לחישוב תעריפי הנסיעות, בקיצור, כל העדכונים של רכבת ישראל אצלכם בנייד, כמו כן, באמצעות האפליקצייה תוכלו להכיר את הנוסעים שאתכם במסלול הנסיעה ועוד.

מהסיבות האלו ומסיבות נוספות, כגון תכנון נסיעה מנתב"ג / לנתב"ג, או תכנון נסיעה מחיפה לתל אביב, או מתל אביב לירושלים וכדומה, מומלץ להוריד את אפליקציית לוח הזמנים של רכבת ישראל עוד היום.

מוקד מידע של לוח זמני רכבת ישראל

רכבת ישראל
מוקד המידע של רכבת ישראל מספק את לוח זמני הנסיעות ברכבת. שעות פעילות המוקד - ימים א' עד ה' משעה 06:00 עד 24:00, ביום ו' משעה 06:00 עד 15:00 ובמוצאי שבת כחצי שעה אחרי צאת השבת עד 24:00
IL
טלפון: 077-2324000 או 5770*
פקס: 077-2324011 לקבלת מענה מהמוקד יש לציין מספר פקס

פרטים ליצירת קשר בוואצאפ

טלפון: ​052-3273570

שעות פעילות: ​ימים ראשון עד חמישי: 08:00-17:00

לו"ז חדש

עדכונים על שינויים בזמני תנועת הרכבות

ראוי לציין כי לוח זמנים רכבת ישראל נתון לשינויים בהתאם לעבודות תשתית המתבצעות בתחנות ובאזורים בהם עוברת מסילת הרכבת, כאן ניתן לקרוא חדשות ועדכונים על שינויים בלוחות הזמנים של הרכבות בישראל.

בחירת אזור למציאת תחנת רכבת קרובה

לקבלת מידע אודות לוח הזמנים, שעות הפעילות וכתובות תחנות הרכבת בישראל יש לבחור את אזור התחנה הרצויה. להלן 3 אפשרויות לבחירה אשר נועדו לעזור במציאת תחנת הרכבת הקרובה ביותר: צפון, מרכז ודרום, לאחר בחירת אזור בארץ יש לבחור את התחנה הרצויה על מנת להציג את לוחות הזמנים ואת שעות הפעילות של התחנה וכן מידע נוסף על מקומות חניה לרכבים, שירות מוניות בסביבת התחנה, מפת הגעה לתחנת הרכבת, נגישות, ושירותים נוספים הניתנים בכל תחנות הרכבת בארץ.

מדד דיוק רכבות: 82.8%

הידעת? צוות התפעול של רכבת ישראל עושה מאמצים רבים על מנת לשפר את הזמנים המדויקים של הגעת הרכבת לתחנת היעד, על פי חישוב שבוצע לאחרונה, הזמן שבו הרכבת מגיעה לתחנה הוא בדיוק של מעל 80%, כמו כן, נעשים ניסיונות לשיפור הדיוק בלוח הזמנים של הרכבת.

אשף תכנון נסיעה

לרשות הנוסעים ברכבת אשף תכנון נסיעה בעזרתו ניתן לתכנן את מסלול הנסיעה דרך האתר הרשמי של החברה וכך לקבל את שעת היציאה של הרכבת מתחנת המוצא ואת שעת ההגעה אל תחנת היעד. השימוש באשף הנסיעות פשוט לשימוש ונוח לתפעול. לקבלת מידע נוסף לחצו כאן.

נוהל פיצוי נוסעים

נוהל הפיצוי האחיד קובע כי קיימים מקרים בהם הנך זכאי לפיצויים בגין איחורי רכבות הנוסעים של רכבת ישראל. להלן מפורט מידע נוסף אודות הנוהל של הפיצוי האחיד.

איחור של מעל חצי שעה

הנך זכאי/ת לקבל לכרטיס נסיעה חינם בקו שבו נסעת.

איחור של מעל שעה

הנך זכאי/ת לקבל 2 כרטיסים חינם בקו שבו נסעת.

קבלת כרטיס הפיצוי

ניתן לקבל את כרטיס הפיצוי על ידי פניה למנהל תחנת הרכבת, יש להצטייד בכרטיס הנסיעה המקורי ולעשות זאת תוך 14 יום ממועד הנסיעה.

ביטול רכבת

ניתן להמתין לרכבת הבאה ובתום הנסיעה לקבל את הפיצוי המגיע לך.

פשוט לנגן על הדרך

לידיעתך

שעות הפעילות של רכבת ישראל

זהו אתר מידע כללי, אתר זה אינו האתר של רכבת ישראל, לקבלת מידע מדויק על זמני הנסיעות יש להתעדכן באתר הרשמי של רכבת ישראל.

אתר זה הוא אתר מידע בלבד, העוסק בנושא שעות פעילות ולוחות זמנים של רכבות בישראל, ומציג מידע מקיף על לוח זמני רכבות ישראל היום.

לאתר זה אין קשר לחברת רכבת ישראל בע"מ, לכן, מומלץ להתעדכן עם המידע על לוח הזמנים המתוכנן של רכבות ישראל לחגים, ולבדוק את זמני ומסלולי הנסיעות באתר הרשמי של חברת רכבת ישראל, או לבצע את תכנון הנסיעה ברכבת באמצעות האפליקציה הרשמית של החברה.

הנכם מוזמנים ליהנות מהאתר ולשלוח הצעות לשיפור האתר והשימוש בו במידת הצורך, כמו כן, הנכם מוזמנים להשאיר תגובות על חוויית הנסיעה ועל הלו"ז של הרכבת בעמוד זה. שתהיה לכולנו נסיעה טובה ברכבת המתקדמת ביותר בעולם.

מעבר לדף הבית.

2 תגובות על “רכבת ישראל לוח זמנים”

  1. ישראל הגיב:

    תודה לכם על פרסום המידע על לו"ז הרכבת.

  2. אלכס ספינרד הגיב:

    איפה אפשר למצוא את לוח הזמנים המלא ב-PDF, כמו שתמיד היה? אם יש, אתם מסתירים אותו ביישומון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *