רכבת ישראל – לוח זמנים

אתר זה עוסק בלוחות הזמנים של רכבת ישראל, בעמוד זה ניתן לקרוא עדכונים בנושא לוחות זמני הנסיעות של הרכבות בישראל. זהו אתר מידע כללי, אתר זה אינו האתר של רכבת ישראל, לקבלת מידע מדויק על זמני הנסיעות יש להתעדכן באתר הרשמי של רכבת ישראל. הנכם מוזמנים ליהנות מהאתר ולשלוח הצעות לשיפור האתר והשימוש בו במידת הצורך, שתהיה לכולנו נסיעה טובה ברכבת המתקדמת ביותר בעולם.

בחירת אזור בארץ למציאת תחנת רכבת קרובה

להלן 3 אפשרויות לבחירה אשר נועדו לעזור במציאת תחנת הרכבת הקרובה ביותר (צפון, מרכז ודרום), לאחר בחירת אזור בארץ יש לבחור את התחנה הרצויה על מנת להציג את לוחות הזמנים ואת שעות הפעילות של התחנה וכן מידע נוסף על מקומות חניה לרכבים, שירות מוניות בסביבת התחנה, מפות הגעה לתחנת הרכבת הרצויה ועוד.

עדכונים בנושא לוח הזמנים של רכבת ישראל

מדד דיוק רכבות: 82.8%

הידעת? צוות התפעול של רכבת ישראל עושה מאמצים רבים על מנת לשפר את הזמנים המדויקים של הגעת הרכבת לתחנת היעד, על פי חישוב שבוצע לאחרונה, הזמן שבו הרכבת מגיעה לתחנה הוא בדיוק של מעל 80%, כמו כן, נעשים ניסיונות לשיפור הדיוק בלוח הזמנים של הרכבת.

פשוט לנגן על הדרך

לוח זמני רכבת ישראל – מוקד מידע

רכבת ישראל
מוקד המידע של רכבת ישראל מספק את לוח זמני הנסיעות ברכבת. שעות פעילות המוקד - ימים א' עד ה' משעה 06:00 עד 24:00, ביום ו' משעה 06:00 עד 15:00 ובמוצאי שבת כחצי שעה אחרי צאת השבת עד 24:00
IL
טלפון: 077-2324000 או 5770*
פקס: 077-2324011 לקבלת מענה מהמוקד יש לציין מספר פקס

לקבלת מידע אודות לוח הזמנים, שעות הפעילות וכתובות תחנות הרכבת בישראל יש לבחור את אזור התחנה הרצויה.

אפלקציית לוח זמנים לנייד

האפליקציה של רכבת ישראל כעת לשרותכם (חינם) להורדה למכשיר הנייד. להלן מידע כללי על יתרונות השימוש באפליקציה.

שימושי האפליקציה

שימושי האפליקציה הם רבים וכוללים את לוח זמני נסיעות הרכבת בכל מקום שתהיו, תכנון מסלולי נסיעה בנוחות ובקלות, מחשבון מחירים לחישוב תעריפי הנסיעות, כל העדכונים של רכבת ישראל אצלכם בנייד, הכירו את הנוסעים שאתכם במסלול הנסיעה.

להורדת אפליקציית לוח הזמנים של רכבת ישראל בחינם יש לסרוק את הקוד.

רכבת ישראל אפליקציית לוח זמנים

רכבת ישראל אפליקצייה

אשף תכנון נסיעה

לרשות הנוסעים ברכבת אשף תכנון נסיעה בעזרתו ניתן לתכנן את מסלול הנסיעה דרך האתר הרשמי של החברה וכך לקבל את שעת היציאה של הרכבת מתחנת המוצא ואת שעת ההגעה אל תחנת היעד. השימוש באשף הנסיעות פשוט לשימוש ונוח לתפעול.

נוהל פיצוי נוסעים

נוהל הפיצוי האחיד קובע כי קיימים מקרים בהם הנך זכאי לפיצויים בגין איחורי רכבות הנוסעים של רכבת ישראל. להלן מפורט מידע נוסף אודות הנוהל של הפיצוי האחיד.

איחור של מעל חצי שעה

הנך זכאי/ת לקבל לכרטיס נסיעה חינם בקו שבו נסעת.

איחור של מעל שעה

הנך זכאי/ת לקבל 2 כרטיסים חינם בקו שבו נסעת.

קבלת כרטיס הפיצוי

ניתן לקבל את כרטיס הפיצוי על ידי פניה למנהל תחנת הרכבת, יש להצטייד בכרטיס הנסיעה המקורי ולעשות זאת תוך 14 יום ממועד הנסיעה.

ביטול רכבת

ניתן להמתין לרכבת הבאה ובתום הנסיעה לקבל את הפיצוי המגיע לך.

לידיעתך

 שעות הפעילות של רכבת ישראל

אתר זה הוא אתר מידע בלבד בנושא רכבת ישראל ואין לאתר זה קשר לחברת רכבת ישראל בע"מ, לכן מומלץ להתעדכן המידע על לוח הזמנים המתוכנן של רכבות ישראל לחגים ולבדוק את זמני ומסלולי הנסיעות באתר הרשמי של חברת רכבת ישראל.

מעבר לדף הבית.