רכבת ישראל לוח זמני תחנות

באתר זה מוצג מידע כללי אודות לוח זמני תחנות הרכבת בישראל, לנוחיות המשתמשים, המידע מסודר על פי שמות הערים בישראל מצפון לדרום.

אתר זה מספק את לוח זמני שעות הפעילות של תחנות הרכבת, כתובות התחנות, מפות הגעה, חניונים ומוניות של כל תחנות הרכבת בישראל ומתעדכן לעתים קרובות.

אתר זה הוא אינו של חברת רכבת ישראל, לקבלת המידע אודות זמני הנסיעות המדויקים של הרכבות מומלץ להתעדכן באתר הרשמי של החברה, נסיעה נעימה.

בחירת אזור תחנת רכבת

עוד לשירותכם

למספר הטלפון של מוקד שירות הלקוחות לחצו כאן.

לעדכונים בנושא לוחות זמנים לחצו כאן.

לקבלת מפת הקווים והתחנות באתר החברה לחצו כאן.

מידע כללי

אתר זה הוא אתר מידע ואינו קשור לחברת רכבת ישראל, מאחר ולאתר אין קשר עם חברת רכבת ישראל אין באפשרות צוות האתר לטפל בפניות הציבור בנוגע לשעות פעילותם של תחנות הרכבת והרכבות השייכות לחברת רכבת ישראל.

מאחר ואתר זה הוא אתר המידע על רכבת ישראל ולאתר זה אין קשר לחברת רכבת ישראל מומלץ מאוד להתעדכן אודות הפרטים המדויקים אותם הנכם מעוניינים לדעת גם באתר הרשמי של רכבת ישראל.

פרוייקט מנגנים בתחנה

יודעים לנגן? רוצים להופיע מול מאות אנשים? פרוייקט מנגנים בתחנה מזמין אתכם לנגן בתחנת הרכבת תמורת שכר ולעבוד במה שאתם הכי אוהבים לעשות – מידע נוסף

צוות האתר משקיע מאמצים רבים על מנת שהאתר יהיה יעיל ונוח למשתמשים, נשמח לקבל הצעות לשיפור בכל נושא שהוא, ניתן לפנות דרך שליחת הודעה בדואר אלקטרוני בדף צור קשר.

למעבר לדף הבית.

לוח זמני תחנות רכבת ישראל
רכבת ישראל לוח זמני תחנות